Вишиванка Жіноча

Найдено: 28

По цене:
Плахта, арт 920
Договорная
Вишиванка Жіноча

Жіноча вишиванка

Жіноча вишиванка – це невід’ємна складова гардеробу кожної українки.

Історія виникнення вишиванки, як елементу одягу, починається з дохристиянського періоду. Згідно досліджень, для створення перших вишиванок застосовували шкіри тварин, хлопок та шовк. У якості прикрас для сорочок, обирали натуральні нитки, дорогоцінне каміння, бісер або монети. Вважалося, що чим дорожча вишиванка, тим заможнішою є людина. Крім того, особлива увага приділялася символіці самого візерунка. Люди вірили, що саме «правильні» візерункинавишиванці можуть не тільки подарувати добру долю, але й захистити від зла. Модний тренд-оберіг залишається на піку популярності і сьогодні.

Сучаснавишиванка – це гармонійне поєднання якісних тканин, ексклюзивної вишивки та модного фасону. Завдяки своїй дизайнерській універсальності та ексклюзивності, вишиванки не тільки відмінно дивляться з будь-яким одягом, але й підкреслюють індивідуальність жінки.

Для того, щоб новажіночавишиванка стала персональним та стильним елементом одягу, її замовляти варто тільки в кращих компаній-виробників.

Замовити традиційну жіночувишиванку з доставкою по Україні

Компанія«Вишиванка» пропонує індивідуальне пошиття вишиванок з візерунками будь-якої складності. Завдяки наявності промислових машин, високоякісних тканин та ниток, на сьогодні ми можемо реалізувати будь-який дизайнерський задум. Це може бути жіноча вишиванка з квітами вишитими гладдю, жіночавишиванка з вишивкою класичним хрестиком або жіноча вишиванка з люрексовою вишивкою. Крім того, саме в нас Ви можете замовити нанесення вишивки на сорочки, блузки, футболки або будь-який інший виріб з тканини.

Купити персональну українськувишиванку на подарунокВи можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами «Вишиванка» в Україні. Кваліфіковані експерти нашої компанії, порадять Вам кращій дизайн для пошиття вишиванки або варіанти нанесення вишивки на Ваш одяг.

Компанія «Вишиванка» – це вдалий вибір для створення унікального жіночого одягу в кращих українських традиціях.

↑ Наверх