Вишиванка Чоловіча

Найдено: 11

По цене:
Вишиванка Чоловіча

Вишиванка чоловіча

Вишиванкачоловіча – це не тільки елемент стильного одягу, але й справжній український оберіг. З давніх часів відома цілюща сила української народної символіки. Вишитісорочки жінки дарували чоловікам перед бойовими діями та перед полюванням. Вважалося, що вишиванка-оберіг виконана власноруч, стане захисником та подарує добру вдачу. З часом змінювалися фасони чоловічих сорочок, тканини та стилістика у візерунках, однак, сучасначоловічавишиванка надалі залишається потужним оберегом та символом справжнього українця.

На сьогодні, сучасні чоловічівишиванки мають класичний фасок та ексклюзивні вишивки. Для створення візерунків використовують, як натуральні нитки, так і блискучий люрекс. Крім того, надалі приділяється увага орнаменту вишивки, яка не рідко має «приховані» значення. Наприклад, наявність геометричних форм на чоловічій вишиванці є символом мужності та справедливості. Як результат, класикою в орнаменті українських вишитих сорочок залишаються трикутники, квадрати та кола, які у поєднання з іншими візерунками створюють справжні «захисні» дизайнерські шедеври. Увага приділяється і стилю вишивки. Зазвичай чоловічівишиванки розшивають хрестиком або гладдю, які чудово дивляться на будь-якій тканині. Основними кольорами для вишивки на чоловічих сорочках є червоний, коричневий, синій, зелений та помаранчевий. Такі кольори відмінно дивляться з будь-яким одягом та підкреслюють чоловічу індивідуальність.

Для того, щоб нова чоловіча вишиванка стала стильним та дуже персональним оберегом, пошив чоловічих сорочок або нанесення вишитих візерунків на одяг варто довіряти тільки професіоналам.

Купити чоловічу вишиванку по доступній ціні в Україні

Компанія «Вишиванка» – це провідний виробник сучасних чоловічих вишиванок будь-якої складності. Завдяки сучасному обладнанню, високоякісним тканинам та ексклюзивним візерункам для вишивки, процес створення чоловічої вишиванки не займає багато часу. Крім того, саме в нас Ви можете замовити пошиття чоловічої вишиванки по фото з точною відповідністю вишивки наданому зображенню. Окрім пошиття чоловічих вишитих сорочок, ми пропонуємо нанесення вишивкинасорочки, футболки, майки або на будь-які інші вироби з тканини.

Замовити пошиття чоловічої вишиванки або нанесеннявишивки на Ваш одяг Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами «Вишиванка» в Україні. В залежності від Ваших побажань ми допоможемо розробити справжній дизайнерський шедевр в чисто українському стилі.

Компанія «Вишиванка» &

↑ Наверх